THY’DEN "KIBRIS UÇUŞLARI İPTAL" AÇIKLAMASI

THY'DEN "KIBRIS UÇUŞLARI İPTAL" AÇIKLAMASI

THY ülkeler arası seyahat konusunda güncel haberleri twitter üzerinden bildirmeye devam ediyor. Pandemi öncesinde planlanan seferlerin, önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan uçuşların iptal edilmesine veya son dakika değişikliklere zorladığı konusunda bilgi verdi.

Editor: Haber Editörü
24 Kasım 2020 - 16:34 - Güncelleme: 24 Kasım 2020 - 20:35

Türk Hava Yolları (THY), resmi Twitter hesabında 'Sayın yolcularımızın dikkatine' başlığıyla yayımlanan açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Türk Hava Yolları (THY), birçok insanın aktif olarak kullandığı twitter hesabı üzerinden bildiğimde bulundu: 'Sayın yolcularımızın dikkatine' diyerek yolcularını ilgilendiren bir başlıkla bilgilendirme yaptı. İfadeler şu şekildedi;

"Ülkelerin uluslararası seyahat kısıtlamalarındaki anlık değişiklikler pandemi öncesi planlanmış seferlerin güncel durumda gerçekleştirilememesine ve uçuş planlamalarımızda zorunlu olarak son dakika değişikliklerine veya uçuş iptallerine sebebiyet vermektedir.

Değişiklik veya iptali gerçekleşen uçuşlarla ilgili bilgilendirmeler iletişim kanallarımızdan ve SMS yoluyla yapılacak olup yeni planlamalar en kısa sürede açıklanacaktır. Bilet değişim işlemlerinizi ücretsiz olarak web sitemiz, mobil uygulamamız ve çağrı merkezimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz."

KIBRIS UÇUŞLARI NE ZAMAN AÇILACAK? 

Uçuşların ne zaman açılacağına dair yukarıda verdiğim link üzerinde detaylı bilgiye erişmeniz mümkündür. 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x