Erdoğan’dan Kosova başbakanına tepki: Yazıklar olsun

Erdoğan'dan Kosova başbakanına tepki: Yazıklar olsun

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Hatay il Kongresi’nde konuştu. Erdoğan, Bölücü teröristleri nasıl bulup imha ediyorsak FETÖ’cüleri de işte bak Kosova’dan paketledi istihbaratımız, aldı Türkiye’ye getirdi.

01 Nisan 2018 - 21:19 - Güncelleme: 01 Nisan 2018 - 21:23

Misak-ı Milli sınırları içerisinde bulunan bu ilimizin bize verdiği iletisi tek sürü sıkı anlıyoruz. Hataylı ve Kilisli kardeşlerime tek müjdem var. Esnaflarımızın Ziraat Bankasıyla tarım kredi kooperatiflerine meydana iştirak eden borçlarını tek sene müddetle erteledik.

Hatay gazi tek şehirdir. Tarihten iştirak eden gazilik vasfınızı Suriye'deki nihai hadiseler ardından tek defa ek olarak doğruluk ettiniz, tek defa ek olarak taçlandırdınız.
Daha öncesinde Fırat Kalkanı harekatıyla El Bab'a civarı meydana iştirak eden tek bölgeyi DEAŞ'lı ve PYD'li teröristlerden temizlemiştik.

Afrin'den iştirak eden tehditler tahammül edilemez duruma gelince 20 Ocakta cumartesi bugünü "bir gece birden gelebiliriz"dedik ve geldik.

Şu Şu anda tesirsiz duruma sunulan teröristlerin sayısı 3844. Ordumuz fırtına benzeri Afrin'e girdi. Öcü benzeri gösterilen teröristleri haşere benzeri ezdi geçti. Ne civarı yıkılmaz olarak bilinen tahkimat varsa tamamını yerle yeksan ederek 18 Mart'ta şehir merkezini elde etti. Son Olarak Tel Rıfat ve öbür bölgeler teröristlerden temizleniyor. Kaçabilenler kaçtı kaçamayanlar da yok olup gidiyor. Pkk teşkilatı kuyruk acısıyla içeride ses vermeye çalışıyor küçük tefek eylemlerle. Her teröristin teslim olmak dışarısında tek tek eylem talihi vardır. Çünkü eylem yapan hiçbir teröristin peşini bırakmadık. Tamamını de kısa zamanda bulduk imha ettik, ediyoruz.

Bu haber 457 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Husilerden Suudi Arabistan'ın Cazan kentine balistik füze  saldırısı
Husilerden Suudi Arabistan'ın Cazan kentine balistik füze...
Son dakika: ABD karıştı! Eski yardımcısından Trump hakkında şoke eden iddia...
Son dakika: ABD karıştı! Eski yardımcısından Trump hakkında...