Doğum sırasında dehşet!

Doğum sırasında dehşet!

Samsun'un Havza ilçesinde devlet hastanesinde dünyaya gelen çocuğunun doğum esnasında kafatasının çatladığını iddia eden şahıs, doğumda bulunan ebe ve doktordan şikayetçi oldu.

18 Mart 2018 - 19:09

Durum, 12 Mart'ta Havza Devlet Hastanesinde meydana geldi. İddiaya yönelik, Ali Akyol'un eşi Ayten Akyol, doğum sancıları başlayınca doğuma alındı. Hekim, yapılmış olan kontrolün sonrasında doğumun yapılabilir meydana geldiğini ifade etti. Doğuma giren ebeler, doğumu gerçekleştirmeye başladı. Mukassi geçtiğimiz doğumun sonrasında bebeğin kafatasının arkasında çatlaklar meydana geldi. Beyin kanaması geçiren bebek, bir an önce Samsun'daki Bayan Doğum ve Bebek Hastalıkları Hastanesi'ne daha ardından da Samsun Ondokuz Mayıs üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Bebek Hastanesine hemen gönderildi. Kafatasında çatlaklar meydana geldiği belirlenmiş ve beyin kanaması geçiren bebek, yüklü bakımda iyileştirme altına alındı.

Yeni doğan çocuklarına İbrahim ismini koyan ve kimlik çıkartan Ali Akyol, Havza Hükümet Hastanesi'nde doğumu gerçekleştiren hekim E. Ö. Ve ebe P. K. ile ilgili hem bir Cumhuriyet Başsavcılığına hem bir de Sıhhat Bakanlığı'na yakıntıda yer aldı.

Bu haber 506 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Husilerden Suudi Arabistan'ın Cazan kentine balistik füze  saldırısı
Husilerden Suudi Arabistan'ın Cazan kentine balistik füze...
Son dakika: ABD karıştı! Eski yardımcısından Trump hakkında şoke eden iddia...
Son dakika: ABD karıştı! Eski yardımcısından Trump hakkında...