Arda Turan kadın arkadaşlarını şok etti!

Arda Turan kadın arkadaşlarını şok etti!

Evlilik yoluna giren Arda Turan, sevgilisi Aslıhan Doğan ile olası bir kriz yaşamamak için önlem aldı. Ünlü futbolcu, Doğan'ın talebi üzerine telefon listesindeki bazı kadın arkadaşlarını engelledi. Turan'ın bu tavrı engellenen kadın arkadaşlarını hayli şaşırttı.

10 Mart 2018 - 02:59

Barcelona'da bir zaman futbol oynadıktan ardından Türkiye'ye dönen ve kariyerini Başakşehir'de sürdüren Futbolcu Arda Turan, geçtiğimiz hafta uzatmalı sevgilisi Aslıhan Doğan'ı yalın bir merasimle ailesinden istemişti.

Birkaç defa sıyrılıp barışan çiftin bu mukassi süreçlerinde Aslıhan Doğan'ın Turan üstünde stress meydana getirdiği öne sürülmüştü.

Doğan'ın bilhassa Turan'ın bayan arkadaşlarından huzursuz meydana geldiği ileri sürülüyordu. Çiftin ayrılık kararı almasındaki bir öbür iddia ise Futbolcu Arda Turan'ın kalabalık adam dost grubuyla çok pek zaman geçirmesi, evinde bir çok defa kalabalık play station partileri düzenlemesiydi.

İkili, evlenme sürecine girerek bu krizleri atlatmışa benziyor. Fakat Aslıhan Doğan'ın evlenme sürecinde meydana bir takım kurallar sunduğu meydana çıktı. Bunların en ehemmiyetlisi kesinlikle saptama edileni bir takım bayan arkadaşlarının bloke edilmesi.

Doğan, müstakbel eşine kesin bir dille bir takım bayan dostlarıyla şüphesiz görüşmesini istemediğini ifade etti. Bunun üst kısmına Turan, telefon listesindeki pekçok kadını WhatsApp'tan blokladı.

Turan'ı aramak talep eden, WhatsApp'tan kısa mesaj yazmaya personel arkadaşlarından bazıları bloklandıklarını görünce kocaman şaşkınlık yaşadı.

Bu haber 351 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Husilerden Suudi Arabistan'ın Cazan kentine balistik füze  saldırısı
Husilerden Suudi Arabistan'ın Cazan kentine balistik füze...
Son dakika: ABD karıştı! Eski yardımcısından Trump hakkında şoke eden iddia...
Son dakika: ABD karıştı! Eski yardımcısından Trump hakkında...